Правопорушення - відповідальність

2018-12-07

Ситуація з дитячою та підлітковою злочинністю тривожна. Правопорушення бувають абсолютно різного характеру, в переважній більшості і через не знання своїх прав та обов’язків. І це на сьогоднішній день дуже страшно.

Тому під час щорічної акції « 16 днів проти насилля» та Всеукраїнського тижня права у школі відбулася зустріч з капітаном ювенальної превенції Кузьмич В.С..

Він закликав дітей думати про наслідки, коли робите якусь дію, бо за все є своя відповідальність.

Ознайомив про адміністративну відповідальність батьків за своїх дітей.

Сьогодні процес виховання має бути підпорядкований набуттю дитиною вмінь ототожнювати себе з державою, як активного її громадянина, гордитися власним родоводом, як гідний член сім’ї, а також формуванню відчуття відповідності власних вчинків і позицій ідеалам духовності.

Пам’ятка батькам

1. Пам’ятайте, що першим університетом життя для дитини є та сім’я, в якій народилася дитина. Завдання обох батьків полягає в тому, щоб створити в сім’ї атмосферу любові, довіри, духовного настрою та комфорту.

2. Не дивіться на дитину як на особисту власність. Ви дали дитині фізичне тіло, а душа її належить світові. Сприймайте дитину як особистість єдину, унікальну і неповторну.

3. Не виражайте часто свого незадоволення, критики – це тільки породжує антагонізм в стосунках дітей і батьків.

4. Давайте дітям можливість відчувати Ваше визнання і схвалення.

5. Ніколи не старайтесь запевнити дитину в тому, що вона погана.

6. Будьте тактовними в стосунках з дітьми.

7. Давайте приклад емоційного самоконтролю і витримки.

8. Показуйте приклад позитивних дій та вчинків дітям не на словах, а в конкретних справах.

9. Насильство над дітьми – це протиприродний акт, який забороняється законом. Так, в Сімейному кодексі сказано таке: «Забороняються фізичні покарання дітей батьками та інші види покарань, які принижують людську гідність. Дитина має право на належне батьківське виховання».

10. Завжди давайте дитині шанс на право бути кращою.

11. Пам’ятайте, що в сім’ї дитина пізнає, як взаємодіяти з іншими людьми, як ставитися до себе і до оточення, як упоратися з труднощами і, за великим рахунком, що таке життя.

Кiлькiсть переглядiв: 300

Коментарi